O firmie

PROF-BUD Jarosław Bąk jest firmą budowlaną w Świeciu działającą od 2004 roku.

W tym czasie zrealizowaliśmy wiele inwestycji dla naszych klientów takich jak: budowy, rozbudowy, adaptacje zarówno budynków mieszkalnych jak i przemysłowych, termomodernizacje wraz z robotami towarzyszącymi, elewacje. Wykonujemy również roboty żelbetowe, murowe, ziemne, prace wykończeniowe, instalacje wodno-kanalizacyjne, centralnego ogrzewania, klimatyzacji, wentylacji oraz instalacje fotowoltaiczne..

Nasi klienci to zarówno osoby prywatne, przedsiębiorstwa jak też jednostki administracji publicznej, dla których również realizujemy inwestycje.
Posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę, którą cechuje zaangażowanie i pełen profesjonalizm. Wspólnie dokładamy wszelkich starań, aby każdy nasz klient miał do nas zaufanie i pewność, że zlecony nam projekt wykonamy zgodnie z najwyższymi standardami jakościowymi, estetycznymi i w założonym terminie.

Posiadany sprzęt zapewnia pełną samowystarczalność przy wykonywaniu zadań inwestycyjnych.

Współpracujemy z wieloma dużymi i przede wszystkim sprawdzonymi firmami, co daje gwarancję najwyższej jakości wykonywanych usług. Starannie dobieramy partnerów do naszych realizacji aby mieć pewność, że wszystkie prace wykonane zostaną zgodnie z najwyższymi standardami.

PROF-BUD

INWESTYCJE BUDOWLANE

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!